Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z widokiem

ul. Klimontowska 133, Nieporęt
594 000 PLN -9%
655 334 PLN 7 399 PLN / m²

Powierzchnia 80.28 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 10
Liczba pięter 17
Rok budowy 1996

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klimontowska 133, Nieporęt. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Jankowski Colliers International +48 515352248

Najczęściej zadawane pytania