1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Obozowa 45, Bemowo, Warszawa
454 000 PLN -5%
477 621 PLN 3 354 PLN / m²

Powierzchnia 135.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1963

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Obozowa 45, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Woźniak Home Broker +48 786243212

Najczęściej zadawane pytania