2 pokoje na Bemowie w nowym budownictwie

ul. Obozowa 44, Mokotów, Warszawa
463 000 PLN -13%
531 953 PLN 3 100 PLN / m²

Powierzchnia 149.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 6
Rok budowy 2016

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Obozowa 44, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Magdalena Kowalczyk Emmerson Realty +48 694054285

Najczęściej zadawane pytania