Nowoczesne 4-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Dereniowa 3, Wesoła, Warszawa
539 000 PLN
19 473 PLN / m²

Powierzchnia 27.68 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 15
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 4-pokojowe w spokojnej okolicy. Adres: ul. Dereniowa 3, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Dąbrowski Colliers International +48 609835082

Najczęściej zadawane pytania