1 pokoje blisko centrum z ogrodem

ul. Klimontowska 84, Marki
339 000 PLN
2 321 PLN / m²

Powierzchnia 146.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 11
Rok budowy 1962

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klimontowska 84, Marki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Ewa Kozłowska +48 732292351

Najczęściej zadawane pytania