Jasne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie

ul. Wolska 113, Mokotów, Warszawa
775 000 PLN
10 439 PLN / m²

Powierzchnia 74.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2009

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie. Adres: ul. Wolska 113, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Grabowski Cushman & Wakefield +48 882770780

Najczęściej zadawane pytania