Jasne mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Conrada 82, Białołęka, Warszawa
729 000 PLN -11%
819 164 PLN 18 611 PLN / m²

Powierzchnia 39.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 15
Rok budowy 2025

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Conrada 82, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Michalski Emmerson Realty +48 539408022

Najczęściej zadawane pytania