1 pokoje na Woli po remoncie

ul. Krótka 10, Żoliborz, Warszawa
366 000 PLN
8 478 PLN / m²

Powierzchnia 43.17 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 18
Rok budowy 1985

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Krótka 10, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Grabowski Openhouse.pl +48 733637739

Najczęściej zadawane pytania