Nowoczesne 2-pokojowe na Pradze

ul. Nowy Świat 113, Sulejówek
411 000 PLN -16%
487 299 PLN 3 443 PLN / m²

Powierzchnia 119.37 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1992

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Nowy Świat 113, Sulejówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Pawłowski Emmerson Realty +48 726249133

Najczęściej zadawane pytania