4 pokoje z dużym balkonem

ul. Obozowa 56, Otwock
454 000 PLN
5 365 PLN / m²

Powierzchnia 84.63 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 20
Rok budowy 1979

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Obozowa 56, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Kowalski Północ Nieruchomości +48 788808449

Najczęściej zadawane pytania