Przestronne 1-pokojowe na Bemowie

ul. Górczewska 57, Żoliborz, Warszawa
500 000 PLN -10%
553 862 PLN 5 584 PLN / m²

Powierzchnia 89.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 20
Rok budowy 2019

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Górczewska 57, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Lewandowski Hamilton May +48 781058781

Najczęściej zadawane pytania