Przestronne 2-pokojowe na Ochocie

ul. Targowa 98, Wawer, Warszawa
494 000 PLN -6%
523 813 PLN 5 096 PLN / m²

Powierzchnia 96.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 18
Rok budowy 1981

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Targowa 98, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Dorota Kowalczyk Century 21 Polska +48 794440490

Najczęściej zadawane pytania