Mieszkanie 115 m² na Woli

ul. Filtrowa 143, Bemowo, Warszawa
854 000 PLN -2%
871 119 PLN 7 403 PLN / m²

Powierzchnia 115.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1995

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Filtrowa 143, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Piotrowski Savills Polska +48 799671684

Najczęściej zadawane pytania