Jasne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania

ul. Czerniakowska 105, Żoliborz, Warszawa
534 000 PLN
21 115 PLN / m²

Powierzchnia 25.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 11
Liczba pięter 20
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Czerniakowska 105, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Kwiatkowski Engel & Völkers Warszawa +48 518378620

Najczęściej zadawane pytania