2-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Ostrobramska 103, Mokotów, Warszawa
428 000 PLN -11%
480 237 PLN 3 177 PLN / m²

Powierzchnia 134.7 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Ostrobramska 103, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Michalski Openhouse.pl +48 608992261

Najczęściej zadawane pytania