4 pokoje w centrum z windą

ul. Cicha 137, Ząbki
348 000 PLN -6%
368 677 PLN 3 694 PLN / m²

Powierzchnia 94.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 13
Rok budowy 1968

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Cicha 137, Ząbki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Krawczyk Metrohouse +48 725586038

Najczęściej zadawane pytania