Mieszkanie 66 m² na Bemowie

ul. Słowackiego 63, Sulejówek
1 013 000 PLN
15 307 PLN / m²

Powierzchnia 66.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 8
Rok budowy 2015

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 63, Sulejówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Kamińska JLL Residential +48 799083295

Najczęściej zadawane pytania