Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Mokotowska 108, Targówek, Warszawa
796 000 PLN -6%
844 242 PLN 5 694 PLN / m²

Powierzchnia 139.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 4
Rok budowy 1994

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem. Adres: ul. Mokotowska 108, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Kamińska Engel & Völkers Warszawa +48 883730056

Najczęściej zadawane pytania