4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Stryjeńskich 50, Praga-Południe, Warszawa
529 000 PLN -6%
561 040 PLN 12 392 PLN / m²

Powierzchnia 42.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 5
Rok budowy 1962

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Stryjeńskich 50, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Katarzyna Wiśniewska +48 796397958

Najczęściej zadawane pytania