5+ pokoje na Woli z tarasem

ul. Sobieskiego 70, Piaseczno
853 000 PLN
13 940 PLN / m²

Powierzchnia 61.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 8
Rok budowy 2020

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Sobieskiego 70, Piaseczno. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Woźniak Openhouse.pl +48 739876284

Najczęściej zadawane pytania