Mieszkanie 1-pokojowe do zamieszkania

ul. Belgradzka 146, Raszyn
643 000 PLN
7 874 PLN / m²

Powierzchnia 81.66 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 11
Rok budowy 2025

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 1-pokojowe do zamieszkania. Adres: ul. Belgradzka 146, Raszyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Karolina Nowak Re/Max Polska +48 664655141

Najczęściej zadawane pytania