4 pokoje na Woli wykończone pod klucz

ul. Wilcza 77, Praga-Południe, Warszawa
580 000 PLN
15 596 PLN / m²

Powierzchnia 37.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1974

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wilcza 77, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Krawczyk Colliers International +48 665782005

Najczęściej zadawane pytania