Komfortowe mieszkanie 3-pok. w spokojnej okolicy

ul. KEN 74, Izabelin
691 000 PLN
4 779 PLN / m²

Powierzchnia 144.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 10
Rok budowy 2001

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. w spokojnej okolicy. Adres: ul. KEN 74, Izabelin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Kowalski Colliers International +48 535361002

Najczęściej zadawane pytania