Jasne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Targowa 93, Nadarzyn
578 000 PLN
5 806 PLN / m²

Powierzchnia 99.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 93, Nadarzyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Kozłowski +48 883717097

Najczęściej zadawane pytania