2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji

ul. Cicha 126, Ząbki
1 062 000 PLN
14 096 PLN / m²

Powierzchnia 75.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2017

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Cicha 126, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Jankowski Home Broker +48 606257102

Najczęściej zadawane pytania