5+ pokoje na Pradze z widokiem

ul. Postępu 24, Bielany, Warszawa
650 000 PLN
5 772 PLN / m²

Powierzchnia 112.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1969

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje na Pradze z widokiem. Adres: ul. Postępu 24, Bielany, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Piotrowski +48 664455378

Najczęściej zadawane pytania