5+-pokojowe mieszkanie blisko centrum

ul. Idzikowskiego 120, Józefosław
846 000 PLN
7 501 PLN / m²

Powierzchnia 112.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 5
Liczba pięter 11
Rok budowy 1983

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 120, Józefosław. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Kowalczyk Agencja Nieruchomości Feniks +48 667312262

Najczęściej zadawane pytania