Mieszkanie 109 m² na Pradze

ul. Rembielińska 140, Żoliborz, Warszawa
433 000 PLN -11%
485 907 PLN 3 979 PLN / m²

Powierzchnia 108.81 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1968

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Rembielińska 140, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Wiśniewska +48 795591310

Najczęściej zadawane pytania