Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem

ul. Saska 14, Śródmieście, Warszawa
656 000 PLN
10 471 PLN / m²

Powierzchnia 62.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 13
Rok budowy 1983

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Saska 14, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Jankowski Hamilton May +48 792872632

Najczęściej zadawane pytania