Nowoczesne 1-pokojowe na Woli

ul. Wolska 138, Praga-Północ, Warszawa
651 000 PLN
17 195 PLN / m²

Powierzchnia 37.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1976

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wolska 138, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Woźniak Re/Max Polska +48 603900142

Najczęściej zadawane pytania