5+-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy

ul. Wilcza 93, Ursus, Warszawa
757 000 PLN
9 841 PLN / m²

Powierzchnia 76.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 20
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży 5+-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Adres: ul. Wilcza 93, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jakub Kowalczyk Home Broker +48 532669242

Najczęściej zadawane pytania