3 pokoje z garażem podziemnym

ul. Marszałkowska 10, Milanówek
435 000 PLN
5 840 PLN / m²

Powierzchnia 74.48 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 7
Rok budowy 1991

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z garażem podziemnym. Adres: ul. Marszałkowska 10, Milanówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Dąbrowska Home Broker +48 737363503

Najczęściej zadawane pytania