Jasne mieszkanie 4-pokojowe do zamieszkania

ul. Fieldorfa 52, Wola, Warszawa
629 000 PLN
6 984 PLN / m²

Powierzchnia 90.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Fieldorfa 52, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Kozłowski CBRE Polska +48 501339253

Najczęściej zadawane pytania