Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Woli

ul. Szkolna 52, Izabelin
429 000 PLN
4 753 PLN / m²

Powierzchnia 90.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 10
Rok budowy 1981

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Szkolna 52, Izabelin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Kowalski Colliers International +48 738985105

Najczęściej zadawane pytania