Jasne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Filtrowa 26, Śródmieście, Warszawa
753 000 PLN
5 179 PLN / m²

Powierzchnia 145.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1958

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Filtrowa 26, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Szymański Openhouse.pl +48 787455507

Najczęściej zadawane pytania