2 pokoje w spokojnej okolicy z ogrodem

ul. Cicha 132, Praga-Południe, Warszawa
491 000 PLN -10%
542 839 PLN 12 860 PLN / m²

Powierzchnia 38.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 2009

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Cicha 132, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Kozłowski Savills Polska +48 889222012

Najczęściej zadawane pytania