Mieszkanie 84 m² na Żoliborzu

ul. Saska 118, Białołęka, Warszawa
1 028 000 PLN -8%
1 114 117 PLN 12 248 PLN / m²

Powierzchnia 83.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1954

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 84 m² na Żoliborzu. Adres: ul. Saska 118, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Nowak Cushman & Wakefield +48 603243370

Najczęściej zadawane pytania