1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie

ul. KEN 105, Ząbki
376 000 PLN -20%
468 835 PLN 3 235 PLN / m²

Powierzchnia 116.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1966

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. KEN 105, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Michał Wiśniewska JLL Residential +48 538186550

Najczęściej zadawane pytania