2 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Prusa 102, Wola, Warszawa
518 000 PLN
6 273 PLN / m²

Powierzchnia 82.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 19
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje z prywatnym ogrodem. Adres: ul. Prusa 102, Wola, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Nowicka Lion's Estate +48 734539476

Najczęściej zadawane pytania