Nowoczesne 5+-pokojowe na Żoliborzu

ul. Górczewska 15, Praga-Południe, Warszawa
514 000 PLN
13 537 PLN / m²

Powierzchnia 37.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 9
Rok budowy 1979

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 5+-pokojowe na Żoliborzu. Adres: ul. Górczewska 15, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Michał Lewandowski +48 785649808

Najczęściej zadawane pytania