Mieszkanie 56 m² w zielonej okolicy

ul. Rosoła 100, Mokotów, Warszawa
688 000 PLN
12 374 PLN / m²

Powierzchnia 55.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1951

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rosoła 100, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Wójcik CBRE Polska +48 798572951

Najczęściej zadawane pytania