Nowoczesne 4-pokojowe na Woli

ul. Przy Bażantarni 37, Wola, Warszawa
386 000 PLN
6 557 PLN / m²

Powierzchnia 58.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 16
Rok budowy 1952

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Przy Bażantarni 37, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Nowak +48 666140738

Najczęściej zadawane pytania