1-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Wilanowska 19, Grodzisk Mazowiecki
805 000 PLN -6%
859 290 PLN 6 612 PLN / m²

Powierzchnia 121.74 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2025

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wilanowska 19, Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Wójcik Agencja Nieruchomości Feniks +48 735037753

Najczęściej zadawane pytania