Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem

ul. Idzikowskiego 94, Izabelin
537 000 PLN
11 270 PLN / m²

Powierzchnia 47.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2015

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Idzikowskiego 94, Izabelin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Nowicka Knight Frank +48 731312185

Najczęściej zadawane pytania