Mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Nowogrodzka 27, Bemowo, Warszawa
538 000 PLN
5 595 PLN / m²

Powierzchnia 96.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 1964

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 27, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Wójcik CBRE Polska +48 724680489

Najczęściej zadawane pytania