Komfortowe mieszkanie 3-pok. z widokiem na park

ul. Postępu 12, Wesoła, Warszawa
793 000 PLN
21 912 PLN / m²

Powierzchnia 36.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1996

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. z widokiem na park. Adres: ul. Postępu 12, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Dąbrowska Lion's Estate +48 725880061

Najczęściej zadawane pytania