1 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Grochowska 101, Żoliborz, Warszawa
702 000 PLN -2%
714 060 PLN 5 641 PLN / m²

Powierzchnia 124.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grochowska 101, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Agnieszka Dąbrowska Lion's Estate +48 697299440

Najczęściej zadawane pytania