Jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem

ul. Nowogrodzka 101, Targówek, Warszawa
457 000 PLN -13%
522 996 PLN 3 169 PLN / m²

Powierzchnia 144.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 12
Rok budowy 1977

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 101, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Piotrowski Savills Polska +48 669103818

Najczęściej zadawane pytania