Jasne mieszkanie 4-pokojowe z garażem

ul. Kościuszki 136, Mokotów, Warszawa
699 000 PLN
4 755 PLN / m²

Powierzchnia 146.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 11
Rok budowy 1987

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 4-pokojowe z garażem. Adres: ul. Kościuszki 136, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Zieliński +48 792600489

Najczęściej zadawane pytania