Przestronne 3-pokojowe w Wilanowie

ul. Belgradzka 122, Bemowo, Warszawa
649 000 PLN
7 245 PLN / m²

Powierzchnia 89.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1955

Opis

Do sprzedaży Przestronne 3-pokojowe w Wilanowie. Adres: ul. Belgradzka 122, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Łukasz Lewandowski Century 21 Polska +48 736518771

Najczęściej zadawane pytania